Přírodní zahrady plné barev, vůní a chutí

Posezení v zahradě - stylově a se šarmem

Terasa v zahradě může být mnohem víc než pouhé odpočívadlo v zeleni. Posezení může plynule přecházet v zahradu. Ve velkorysém prostoru vybaveném pohodlným nábytkem se budete cítit úžasně vy i vaši hosté. Terasa z kvalitního materiálu, v kvalitním provedení a s rovně střiženými obvodovými liniemi nejlépe souzní s moderní architekturou obytného domu. 

moderní posezení
moderní posezení

Důležitou roli hrají také okrasné záhony, jsou tím pravým východiskem, pokud chcete být obklopeni oblíbenými druhy rostlin. Vůně květin a jejich barvy.... Průchozí záhon plný barevných postupně nakvétajících trvalek a travin... Netradiční barva lavice/hranolu ze dřeva...

Dovolená ve vlastní zahradě

Snídaně pod rozkvetlým keřem, podřimování v zahradním lehátku, odpočinek na rozkvetlé louce nebo podvečerní posezení s přáteli či rodinou - zahrada skýtá spoustu příležitostí k odpočinku. Touha po slunci a teple je v našich zeměpisných šířkách obzvlášť silná.


Naopak, chcete-li terasu co nejtěsněji propojit se zelenou říši rostlin, vyplatí se dát zpevněné ploše přirozeně zvlněný tvar. Ten se nenásilně přelije v zahradu.

romantické posezení
romantické posezení
moderní zápraží u domu
moderní zápraží u domu
lehátka na zahradu
lehátka na zahradu